fbpx

Kandideeri osalema Esimesel Eesti Zero Waste konverentsil

Teeme Ära Sihtasutus ja Tallinna Ülikool kutsuvad sind osalema Esimesel Eesti Zero Waste konverentsil Tallinnas 14. septembril 2022. 

Kandideeri siin enne 22. augustit. Kohtade arv on piiratud.

Zero waste* on teema, millest räägitakse palju, aga kahjuks ei mõisteta tihti selle sügavamat tähendust. Süsteemivaatest pakub zero waste kohalikele omavalitsustele praktilist rakendusplaani, kuidas tekitada ühiskonnana vähem jäätmeid. Rahvusvaheline ekspertidest koosnev meeskond on kokku pannud spetsiaalsed koolitusmaterjalid, et toetada zero waste rakendamist. Sel konverentsil just neid materjale tutvustamegi.

Konverents pakub arutelusid, võrgustumist teemast huvitatud inimestega ja kaasavaid töötubasid. Loodame, et konverents on inspireeriv ja selle lõpuks oled paremini ettevalmistatud süsteemimuutuste elluviimiseks oma organisatsioonis, kogukonnas või õppijate seas. 

Lisaks konverentsile toimuvad 13. ja 15. septembril mõned kõrvalüritused. Lisainfo nende kohta on leitav siit ja registreerimine neisse toimub läbi selle lingi kuni 22. augustini. 

Konverentsi korraldavad Teeme Ära Sihtasutus ja Tallinna Ülikool BEZWA (Building a European Zero Waste Academy) projekti raames, et tutvustada projekti tulemusi laiemale publikule. Projekti ja üritust toetab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist.

Kohtume konverentsil!

*Leiame, et eesti keeles on jätkuvalt puudu suupärane ja sobiv vaste zero waste mõistele ja seega on igati tervitatud head mõtted selle vaste leidmiseks.

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie kord kvartalis ilmuva ingliskeelse uudiskirjaga.